IR EN DE    MyDry In FaceBook

عملکرد پدهای " مای درای " چگونه است ؟

پدهای " مای درای " بمنظور جلوگیری از نفوذ عرق بدن برروی سطح خارجی پوشاک مورد استفاده قرار گرفته و با خاصیت چسبندگی فوق العاده خود و نصب در لایه درونی لباسها در محل استقرار زیر بغل بعنوان لایه ای محافظ از سرایت لکه های عرق و انتشار بوی نامطبوع جلوگیری می نماید.


آیا پدهای " مای درای " در انواع مختلف لباس قابل استفاده است؟

بلی – طراحی این محصول بگونه ای است که شما براحتی میتوانید آنرا برای انواع لباسهای آستین دار و بدون آستین و حتی تی شرت های آستین کوتاه مورد استفاده قرار دهید.


چسبندگی پدهای "مای درای" در مقابل فعالیتهای روزانه چگونه است ؟

پدهای " مای درای " از چسبندگی فوق العاده ای برخوردار بوده و در صورتیکه در محل نصب بمدت 5 ثانیه فشار داده شود براحتی از سطح لباس جدا نخواهد شد و در طول شبانه روز از لباسها ی شما محافظت می نماید.


آیا پدهای " مای درای " را می توان بیشتر از 24 ساعت استفاده نمود؟

بلی – ویژگی خاص این محصول صرف نظر از قدرت چسبندگی فوق العاده آن، امکان جذب سریع و لایه خشک کن آن می باشد و در صورتیکه به هر دلیلی امکان تعویض آن در طی مدت 24 ساعت امکانپذیر نباشد براحتی می تواند برای مدت زمان بیشتری مورد استفاده قرار گیرد.


آیا نصب پدهای " مای درای " به بدن آسیب می رساند؟

خیر - پدهای " مای درای " بدلیل برخورداری از لطافت و نرمی الیاف پوشش دهنده آن به هیچ عنوان مزاحمتی برای پوست بدن ایجاد ننموده و در اکثر مواقع حس نمی گردد و جزئی از سطح لباس به حساب می آید بطوریکه متوجه حضور آن در لباستان نخواهید شد.


آیا پدهای " مای درای " از سطح لباس قابل رویت است؟

خیر - پدهای " مای درای " با رنگبندی تیره و روشن خود از سطح اکثر پارچه ها قابل رویت نبوده و در لباسهای توری نیز با استفاده از پد کم عرض در محل استقرار زیر بغل براحتی پنهان می گردد.


پدهای " مای درای " درچه رنگبندی هایی تولید می گردد؟

پدهای " مای درای " در دورنگ مشکی و سفید برای پوشش دادن انواع لباسهای تیره و روشن تولید گردیده و با این دورنگ براحتی برای استفاده در هر نوع رنگ بندی با پیش زمینه تیره یا روشن مورد استفاده قرار می گیرد.


آیا پدهای " مای درای " در داخل کشور تولید می گردد؟

خیر – محصولات مای درای توسط کمپانی PHC در کشور آلمان تولید گردیده و توسط نمایندگی رسمی این کمپانی در ایران به کشور وارد می گردد.


آیا می توان لباسها را همراه با پد " مای درای " شستشو داد؟

خیر – هنگام شستشو حتما باید پد " مای درای " را ازسطح لباس جدا نمایید.


2014 © حقوق مطالب و تصاویر برای سایت MyDry.ir محفوظ است.